Chris99999

chris99999
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% Drive (2011) - Rated 09 Sep 2017
95 93% Snowtown (2011) - Rated 09 Sep 2017
90 86% The Divide (2011) - Rated 09 Sep 2017
70 49% Raging Bull (1980) - Rated 09 Sep 2017
95 93% White Lightnin' (2008) - Rated 09 Sep 2017
100 97% Pi (1998) - Rated 09 Sep 2017
85 77% Beyond the Black Rainbow (2011) - Rated 09 Sep 2017
90 86% I Am Not a Serial Killer (2016) - Rated 09 Sep 2017
85 77% The Autopsy of Jane Doe (2016) - Rated 09 Sep 2017
100 97% Don't Breathe (2016) - Rated 09 Sep 2017