ChrisW

chrisw
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% The Abyss (1989) - Rated 16 Oct 2015
90 79% Almost Famous (2000) - Rated 16 Oct 2015
82 41% Grease (1978) - Rated 16 Oct 2015
90 79% Jackass: The Movie (2002) - Rated 16 Oct 2015
87 60% 28 Days Later (2002) - Rated 16 Oct 2015
77 19% Hancock (2008) - Rated 16 Oct 2015
79 23% Click (2006) - Rated 16 Oct 2015
88 68% Chocolat (2000) - Rated 16 Oct 2015
88 68% Blade Runner (1982) - Rated 16 Oct 2015
100 96% WarGames (1983) - Rated 16 Oct 2015