Chrispeare

chrispeare
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 31 Mar 2020
90 69% 30 Rock (2006) - Rated 31 Mar 2020
3% Little Nicky (2000) - Rated 31 Mar 2020
70 42% Aladdin (1992) - Rated 31 Mar 2020
10 19% Gran Torino (2008) - Rated 31 Mar 2020
76 50% Groundhog Day (1993) - Rated 31 Mar 2020
11% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 31 Mar 2020
60 26% Paranormal Activity (2009) - Rated 31 Mar 2020
79 57% Rear Window (1954) - Rated 31 Mar 2020
66 34% The Goonies (1985) - Rated 31 Mar 2020