Chrisr89

chrisr89
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2013
Location: Apple Valley, California, USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Bio: I am a juggalo but much more than that. I don\'t fallow it all blindly and am my own person. I like a lot of old horror movies and am really into lyrical rap. I like to write lyrics and produce my own rap also. I also designed my own website, so you can listen to our music and watch our videos at http://www..WickedWild.net I went to school for graphic design. My other website is http://independentrap.wix.com/videos I am always looking for a new friend. Hit me up!

more Recent Ratings

100 Sick Girl (2007) - Rated 14 Mar 2013
100 American Juggalo (2011) - Rated 14 Mar 2013
100 Fear (1996) - Rated 14 Mar 2013
100 A Bronx Tale (1993) - Rated 14 Mar 2013
100 Crank: High Voltage (2009) - Rated 14 Mar 2013
100 Crank (2006) - Rated 14 Mar 2013
100 Felon (2008) - Rated 14 Mar 2013
100 Cannibal ferox (1981) - Rated 14 Mar 2013
100 Cannibal Holocaust (1980) - Rated 14 Mar 2013
100 Rampage (2009) - Rated 14 Mar 2013