ChristopherA

christophera
Film Freak - 808 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2012
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 27% Bad Santa (2003) - Rated 11 Nov 2012
80 82% Downfall (2004) - Rated 11 Nov 2012
65 39% Street Fighter (1994) - Rated 11 Nov 2012
75 74% L.A. Confidential (1997) - Rated 11 Nov 2012
70 59% Superman: The Movie (1978) - Rated 11 Nov 2012
40 9% Stigmata (1999) - Rated 11 Nov 2012
10 1% Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Rated 11 Nov 2012
60 27% Freddy Got Fingered (2001) - Rated 11 Nov 2012
60 27% Predator 2 (1990) - Rated 11 Nov 2012
50 17% Along Came a Spider (2001) - Rated 11 Nov 2012