Chueco_cine

chuecocine
Movie Buff - 439 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2016
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 98% The Gold Rush (1925) - Rated 27 Feb 2016
76 89% The Chaser (2008) - Rated 27 Feb 2016
62 27% Joe Dirt (2001) - Rated 27 Feb 2016
65 35% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 27 Feb 2016
63 29% Balls Out: The Gary Houseman Story (2009) - Rated 27 Feb 2016
78 92% Memento (2001) - Rated 27 Feb 2016
62 27% In Time (2011) - Rated 27 Feb 2016
67 46% Revolver (2005) - Rated 27 Feb 2016
66 39% Hannibal (2001) - Rated 27 Feb 2016
72 75% The Imposter (2012) - Rated 27 Feb 2016