CineJuan8491

cinejuan8491
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 11% Timbuktu (2014) - Rated 23 Sep 2016
88 26% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 23 Sep 2016
80 3% Solaris (1972) - Rated 23 Sep 2016
93 65% Jaws (1975) - Rated 23 Sep 2016
92 50% Nebraska (2013) - Rated 23 Sep 2016
85 19% Badlands (1973) - Rated 23 Sep 2016
94 73% Schindler's List (1993) - Rated 23 Sep 2016
95 88% Whiplash (2014) - Rated 23 Sep 2016
92 50% Alien (1979) - Rated 23 Sep 2016
95 88% The Red Shoes (1948) - Rated 23 Sep 2016