Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Cityakuten

Flick Fan - 25 Film Ratings

Member Since: Jan 12, 2017

Location: Sweden

more Recent Ratings
Check out Cityakuten's...
0% Megalodon (2002) - Jan 12, 2017
32% The Elephant Man (1980) - Jan 12, 2017
12% Finding Neverland (2004) - Jan 12, 2017
4% Flightplan (2005) - Jan 12, 2017
12% Hannibal (2001) - Jan 12, 2017
32% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 12, 2017
32% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 12, 2017
4% J├Ągarna (1996) - Jan 12, 2017
32% American Psycho (2000) - Jan 12, 2017
32% Lilya 4-Ever (2002) - Jan 12, 2017