Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CjQAPK

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 2, 2019

more Recent Ratings
92 90% Joker (2019) - Dec 02, 2019
71 50% Due Date (2010) - Dec 02, 2019
85 77% Snowpiercer (2014) - Dec 02, 2019
92 90% Full Metal Jacket (1987) - Dec 02, 2019
78 68% Léon: The Professional (1994) - Dec 02, 2019
72 59% Thelma & Louise (1991) - Dec 02, 2019
52 13% Mortal Kombat (1995) - Dec 02, 2019
50 4% Wanted (2008) - Dec 02, 2019
65 31% Big Daddy (1999) - Dec 02, 2019
68 40% Life of Brian (1979) - Dec 02, 2019