Clavius

clavius
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2012
Location: Dublin, Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 8% Kochegar (2010) - Rated 05 Mar 2012
71 17% Surviving Life (Theory and Practice) (2010) - Rated 05 Mar 2012
0% Avatar (2009) - Rated 04 Mar 2012
36 2% The Wrestler (2008) - Rated 04 Mar 2012
81 58% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 04 Mar 2012
82 64% Alice (1988) - Rated 04 Mar 2012
86 78% Faust (1994) - Rated 04 Mar 2012
82 64% Conspirators of Pleasure (1996) - Rated 04 Mar 2012
86 78% Lunacy (2005) - Rated 04 Mar 2012
84 69% Fando and Lis (1968) - Rated 04 Mar 2012