Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CliLYw

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jul 21, 2019

more Recent Ratings
74 70% Ant-Man (2015) - Jul 21, 2019
50 16% The Sound of Music (1965) - Jul 21, 2019
79 79% Predator (1987) - Jul 21, 2019
68 41% End of Watch (2012) - Jul 21, 2019
69 54% Vantage Point (2008) - Jul 21, 2019
80 91% Goldfinger (1964) - Jul 21, 2019
60 29% The Illusionist (2006) - Jul 21, 2019
70 62% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Jul 21, 2019
50 16% Life of Pi (2012) - Jul 21, 2019
68 41% Three Kings (1999) - Jul 21, 2019