Cloehr

cloehr
Member Since: 28 Sep 2012
Location: Liberty Hill, Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 87% American Beauty (1999) - Rated 06 Oct 2012
88 61% A History of Violence (2005) - Rated 06 Oct 2012
90 72% Eastern Promises (2007) - Rated 06 Oct 2012
89 66% The Road (2009) - Rated 06 Oct 2012
98 94% The Godfather: Part II (1974) - Rated 06 Oct 2012
85 49% Joe Kidd (1972) - Rated 06 Oct 2012
92 82% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 06 Oct 2012
90 72% True Grit (1969) - Rated 06 Oct 2012
98 94% The Godfather (1972) - Rated 06 Oct 2012
89 66% The Natural (1984) - Rated 06 Oct 2012