Clogston

clogston
Film Freak - 726 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2014
Location: Boston, Massachusetts, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

12 4% The Boondock Saints (1999) - Rated 15 Dec 2014
82 64% Halloween (1978) - Rated 15 Dec 2014
30 11% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 15 Dec 2014
60 27% Knocked Up (2007) - Rated 15 Dec 2014
89 75% Oldboy (2003) - Rated 15 Dec 2014
80 59% Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Rated 15 Dec 2014
95 86% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 15 Dec 2014
59 25% Men in Black (1997) - Rated 15 Dec 2014
75 48% The King's Speech (2010) - Rated 15 Dec 2014
46 17% Disturbia (2007) - Rated 15 Dec 2014