Cmendrop

cmendrop
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 45% Water for Elephants (2011) - Rated 23 Apr 2016
80 45% The Illusionist (2006) - Rated 23 Apr 2016
80 45% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 23 Apr 2016
90 83% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 23 Apr 2016
85 63% Erin Brockovich (2000) - Rated 23 Apr 2016
80 45% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 23 Apr 2016
90 83% Angels & Demons (2009) - Rated 23 Apr 2016
90 83% Patriot Games (1992) - Rated 23 Apr 2016
90 83% The Pelican Brief (1993) - Rated 23 Apr 2016
85 63% Jerry Maguire (1996) - Rated 23 Apr 2016