Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CoNQueRa

Movie Buff - 223 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out CoNQueRa's...
88 65% Aaah Belinda (1986) - Jan 26, 2020
92 89% The Big Lebowski (1998) - Jan 06, 2020
88 65% Sanjuro (1962) - Jan 04, 2020
87 55% Yojimbo (1961) - Jan 04, 2020
90 81% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Dec 06, 2019
90 81% For a Few Dollars More (1965) - Nov 09, 2019
82 18% Vagabond (1985) - Nov 01, 2019
80 13% Kona fer í stríð (2018) - Oct 23, 2019
75 3% Suicide Squad (2016) - Sep 21, 2019
89 73% Anna Karenina (2012) - Sep 21, 2019