Cocoafilmnut

cocoafilmnut
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Black female, 44 years old. Born and raised in Dayton Ohio. Now living in Madisonville, Ky. Starting a movie review website will debut in Jan, 1 2019. Single have 1 white cat named Frosty. Favorite Movies Goodfellas, Do the Right Thing Malcom x, Selma, La Dolce Vita, Vertigo, Beauty and the Beast, Girls Trip, Ruthless People, Theres something about Mary.

more Recent Ratings

96 95% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 10 Dec 2018
88 50% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Rated 10 Dec 2018
89 65% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 10 Dec 2018
81 20% Arachnophobia (1990) - Rated 10 Dec 2018
84 35% Carlito's Way (1993) - Rated 10 Dec 2018
94 85% Up in the Air (2009) - Rated 10 Dec 2018
88 50% Pretty Woman (1990) - Rated 10 Dec 2018
81 20% 22 Jump Street (2014) - Rated 10 Dec 2018
90 75% Looper (2012) - Rated 10 Dec 2018
65 5% The Ring (2002) - Rated 10 Dec 2018