Col_Needham

Criticker Zealot - 9720 Film Ratings
Member Since: Apr 24, 2015
Check out Col_Needham's...
50 9% | Escape from Crime (1942) - Jul 04, 2016 |
70 47% | Advice to the Lovelorn (1933) - Jul 04, 2016 |
60 21% | The Lone Wolf Keeps a Date (1940) - Jul 04, 2016 |
80 78% | Finger Man (1955) - Jul 04, 2016 |
70 47% | Dr. Gillespie's New Assistant (1942) - Jul 04, 2016 |
60 21% | East of Piccadilly (1941) - Jul 04, 2016 |
50 9% | Dangerous Partners (1945) - Jul 04, 2016 |
70 47% | Between Two Women (1937) - Jul 04, 2016 |
70 47% | Calling Dr. Gillespie (1942) - Jul 04, 2016 |
80 78% | The Big Night (1960) - Jul 04, 2016 |