Col Blimp
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Col Blimp's...
4 76% | Hard Boiled (1992) - Rated 02 Jan 2015 |
2 27% | Men of Honor (2000) - Rated 02 Jan 2015 |
1 7% | Elephant (2003) - Rated 02 Jan 2015 |
4 76% | Dredd (2012) - Rated 02 Jan 2015 |
4 76% | Fat City (1972) - Rated 02 Jan 2015 |
4 76% | The Station Agent (2003) - Rated 02 Jan 2015 |
3 52% | Them (2006) - Rated 02 Jan 2015 |
5 93% | The Man With a Movie Camera (1929) - Rated 02 Jan 2015 |
4 76% | Safety Last! (1923) - Rated 02 Jan 2015 |
2 27% | Night Watch (2004) - Rated 02 Jan 2015 |