Coldberg

coldberg
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2010
Location: Klaipėda, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i like good movies ?

more Recent Ratings

95 50% FLCL (2000) - Rated 11 Jun 2010
95 50% Demolition Man (1993) - Rated 10 Jun 2010
95 50% Drag Me to Hell (2009) - Rated 10 Jun 2010
100 83% Back to the Future Part III (1990) - Rated 09 Jun 2010
100 83% Back to the Future (1985) - Rated 09 Jun 2010
100 83% Back to the Future Part II (1989) - Rated 09 Jun 2010
95 50% The Sixth Sense (1999) - Rated 09 Jun 2010
90 28% The Ring (2002) - Rated 09 Jun 2010
100 83% Donnie Darko (2001) - Rated 09 Jun 2010
100 83% The Terminator (1984) - Rated 09 Jun 2010