Coldcountry

coldcountry
Movie Buff - 241 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2012
Location: Bucharest, Romania
Age: 40
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I write about movies on my site.

www.mymoviearticles.com

more Recent Ratings

77 47% Life as We Know It (2010) - Rated 21 Oct 2012
89 81% Liar Liar (1997) - Rated 21 Oct 2012
78 50% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 21 Oct 2012
81 66% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 21 Oct 2012
82 67% Lethal Weapon (1987) - Rated 21 Oct 2012
94 98% Léon: The Professional (1994) - Rated 21 Oct 2012
78 50% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 21 Oct 2012
90 89% Leap Year (2010) - Rated 21 Oct 2012
89 81% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 21 Oct 2012
78 50% Last Tango in Paris (1972) - Rated 21 Oct 2012