Coldplay

coldplay
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2010
Location: Bucharest, Romania, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 37% No Reservations (2007) - Rated 08 May 2014
70 31% Everything Must Go (2011) - Rated 08 May 2014
"Comedy? where I was supposed to smile?"
78 50% Heat (1995) - Rated 08 May 2014
85 76% Hitch (2005) - Rated 07 May 2014
67 21% Addams Family Values (1993) - Rated 07 May 2014
85 76% Wedding Crashers (2005) - Rated 07 May 2014
85 76% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 07 May 2014
78 50% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 07 May 2014
67 21% Get Him to the Greek (2010) - Rated 07 May 2014
90 94% Despicable Me (2010) - Rated 07 May 2014