Coltxplosion

coltxplosion
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 67% In the Mouth of Madness (1994) - Rated 14 Aug 2018
83 55% Manborg (2011) - Rated 14 Aug 2018
83 55% Turbo Kid (2015) - Rated 14 Aug 2018
91 86% They Live (1988) - Rated 14 Aug 2018
100 99% Fight Club (1999) - Rated 12 Aug 2018
90 80% Barry Lyndon (1975) - Rated 08 Aug 2018
92 88% The New Batman Adventures (1997) - Rated 08 Aug 2018
90 80% Hard Boiled (1992) - Rated 08 Aug 2018
89 72% A Better Tomorrow (1986) - Rated 08 Aug 2018
82 49% Down by Law (1986) - Rated 08 Aug 2018