Combo

combo
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2016
Location: Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Brit in Japan Favourite Film: Children of Men Favourite Gangster Film: Casino Favourite Crime Film: Favourite Western:

more Recent Ratings

81 53% Shaun of the Dead (2004) - Rated 06 Sep 2016
74 39% The Prestige (2006) - Rated 06 Sep 2016
97 95% The Office (2001) - Rated 06 Sep 2016
76 47% The IT Crowd (2006) - Rated 06 Sep 2016
10 3% The Big Bang Theory (2007) - Rated 06 Sep 2016
96 91% The Sopranos (1999) - Rated 06 Sep 2016
95 89% The Wire (2002) - Rated 06 Sep 2016
97 95% This Is England '90 (2015) - Rated 06 Sep 2016
90 77% This Is England '88 (2011) - Rated 06 Sep 2016
98 98% This Is England '86 (2010) - Rated 06 Sep 2016