Concannon

concannon
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 97% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
72 60% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
88 89% You Can Count On Me (2000) - Rated 14 Aug 2007
68 55% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 14 Aug 2007
44 29% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
65 48% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 64% Mean Creek (2004) - Rated 14 Aug 2007
57 40% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
86 85% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
62 45% March of the Penguins (2005) - Rated 14 Aug 2007