CoolPapaZ

coolpapaz
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2014
Location: Louisville, Kentucky , USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Educator

more Recent Ratings

91 70% Quantum of Solace (2008) - Rated 25 Jul 2014
82 23% Barton Fink (1991) - Rated 25 Jul 2014
80 16% Never Say Never Again (1983) - Rated 25 Jul 2014
97 91% Finding Nemo (2003) - Rated 25 Jul 2014
88 47% The Shining (1980) - Rated 25 Jul 2014
89 56% The Others (2001) - Rated 25 Jul 2014
90 64% North by Northwest (1959) - Rated 25 Jul 2014
86 36% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 25 Jul 2014
87 39% Captain Phillips (2013) - Rated 25 Jul 2014
90 64% The Usual Suspects (1995) - Rated 25 Jul 2014