CoreyJP

coreyjp
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Toe nails

more Recent Ratings

14% Saving Silverman (2001) - Rated 21 Feb 2017
92% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 21 Feb 2017
44% The Mask (1994) - Rated 21 Feb 2017
14% Spy Kids (2001) - Rated 21 Feb 2017
14% Van Wilder (2002) - Rated 21 Feb 2017
72% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 21 Feb 2017
44% Avatar (2009) - Rated 21 Feb 2017
44% Batman (1989) - Rated 21 Feb 2017
92% Bicycle Thieves (1948) - Rated 21 Feb 2017
14% Scary Movie 2 (2001) - Rated 21 Feb 2017