CorkyS626

corkys626
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 20% Sausage Party (2016) - Rated 08 Feb 2017
96 74% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 08 Feb 2017
89 31% Eastern Promises (2007) - Rated 08 Feb 2017
91 44% The Wailing (2016) - Rated 08 Feb 2017
94 61% L.A. Confidential (1997) - Rated 08 Feb 2017
91 44% Some Like It Hot (1959) - Rated 08 Feb 2017
92 50% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 08 Feb 2017
87 26% Young Frankenstein (1974) - Rated 08 Feb 2017
94 61% The Gold Rush (1925) - Rated 08 Feb 2017
99 94% Dancer in the Dark (2000) - Rated 08 Feb 2017