Cornhusker73

cornhusker73
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: BS Economics, three children, enjoy books

more Recent Ratings

96 87% Alien (1979) - Rated 02 Dec 2015
97 90% Life Is Beautiful (1997) - Rated 02 Dec 2015
93 79% The Ring (2002) - Rated 02 Dec 2015
99 98% Ghostbusters (1984) - Rated 02 Dec 2015
27 17% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 02 Dec 2015
94 82% Despicable Me (2010) - Rated 02 Dec 2015
85 62% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 02 Dec 2015
61 34% The Italian Job (2003) - Rated 02 Dec 2015
68 40% Airplane II: The Sequel (1982) - Rated 02 Dec 2015
94 82% Madagascar (2005) - Rated 02 Dec 2015