Cortes48

cortes48
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

44 13% Alice in Wonderland (2010) - Rated 25 Jul 2015
56 22% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 25 Jul 2015
4% Saw VI (2009) - Rated 25 Jul 2015
4% Project X (2012) - Rated 25 Jul 2015
70 39% Psycho (1960) - Rated 25 Jul 2015
65 27% Love & Mercy (2015) - Rated 25 Jul 2015
60 25% Zodiac (2007) - Rated 25 Jul 2015
70 39% Barry Lyndon (1975) - Rated 16 Jul 2015
77 52% Full Metal Jacket (1987) - Rated 16 Jul 2015
70 39% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 16 Jul 2015