CosmicMaik

cosmicmaik
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2021
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 85% Watchmen (2009) - Rated 20 Oct 2021
83 75% Into the Wild (2007) - Rated 20 Oct 2021
73 15% Good Boys (2019) - Rated 20 Oct 2021
88 95% Booksmart (2019) - Rated 20 Oct 2021
78 40% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 20 Oct 2021
72 5% The Internship (2013) - Rated 20 Oct 2021
81 65% Yesterday (2019) - Rated 20 Oct 2021
80 55% The Wrong Missy (2020) - Rated 20 Oct 2021
78 40% Free Guy (2021) - Rated 20 Oct 2021
74 25% The Good Place (2016) - Rated 20 Oct 2021