Cotosoti

cotosoti
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2015
Location: CT, Backwoods, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: "It is said that the civilized man seeks out good and intelligent company, so that by learned discourse, he may rise above the savage, and be closer to God. Personally, however, I like to start the day with a total dickhe@d to remind me that I'm best." Lord Edmund Blackadder

more Recent Ratings

70 14% Along Came Polly (2004) - Rated 31 Aug 2015
80 42% Almost Famous (2000) - Rated 31 Aug 2015
80 42% All the President's Men (1976) - Rated 31 Aug 2015
90 63% All That Jazz (1979) - Rated 31 Aug 2015
90 63% Aliens (1986) - Rated 31 Aug 2015
100 86% Alien (1979) - Rated 31 Aug 2015
75 30% Aladdin (1992) - Rated 31 Aug 2015
75 30% Airplane II: The Sequel (1982) - Rated 31 Aug 2015
100 86% Airplane! (1980) - Rated 31 Aug 2015
80 42% Air Force One (1997) - Rated 31 Aug 2015