Cozmo

cozmo
Movie Buff - 459 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2009
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 30% Tron: Legacy (2010) - Rated 15 Mar 2011
80 67% The Fighter (2010) - Rated 15 Mar 2011
75 50% Black Swan (2010) - Rated 15 Mar 2011
60 17% Mr. Nobody (2009) - Rated 30 Jul 2010
80 67% The Fifth Element (1997) - Rated 12 May 2010
60 17% 9 (2005) - Rated 12 May 2010
73 46% Kick-Ass (2010) - Rated 10 May 2010
70 37% Shutter Island (2010) - Rated 14 Apr 2010
100 99% Avatar (2009) - Rated 22 Dec 2009
86 83% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 17 Dec 2009