Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
CqHqmY

Flick Fan - 31 Film Ratings

Member Since: Mar 18, 2020

more Recent Ratings
73 20% Signs (2002) - Mar 18, 2020
80 50% Labyrinth (1986) - Mar 18, 2020
88 80% Big Fish (2003) - Mar 18, 2020
89 85% Spirited Away (2001) - Mar 18, 2020
90 90% Kiki's Delivery Service (1989) - Mar 18, 2020
85 72% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Mar 18, 2020
85 72% The Matrix (1999) - Mar 18, 2020
70 12% Carrie (1976) - Mar 18, 2020
75 27% Pulp Fiction (1994) - Mar 18, 2020
80 50% Princess Mononoke (1997) - Mar 18, 2020