Crake

crake
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 26 May 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 96% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 26 May 2012
75 81% Italian for Beginners (2000) - Rated 26 May 2012
45 38% Con Air (1997) - Rated 26 May 2012
30 27% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 26 May 2012
75 81% Watchmen (2009) - Rated 26 May 2012
55 50% Batman Begins (2005) - Rated 26 May 2012
65 69% Inglourious Basterds (2009) - Rated 26 May 2012
75 81% Superman II (1980) - Rated 26 May 2012
99 99% The Fifth Element (1997) - Rated 26 May 2012
20 10% Transformers (2007) - Rated 26 May 2012