Crazy4Swayze

crazy4swayze
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 19 May 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 21% Boss Level (2021) - Rated 03 Jan 2023
78 39% We Were Soldiers (2002) - Rated 03 Jan 2023
80 47% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 03 Jan 2023
83 57% The Patriot (2000) - Rated 03 Jan 2023
81 50% Signs (2002) - Rated 03 Jan 2023
77 32% Conspiracy Theory (1997) - Rated 03 Jan 2023
84 60% Payback (1999) - Rated 03 Jan 2023
92 87% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 03 Jan 2023
90 79% Avengers: Endgame (2019) - Rated 03 Jan 2023
76 28% Black Widow (2021) - Rated 03 Jan 2023