CrazyDude

crazydude
Cinema Addict - 1087 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Looking for original movies or cliché ones that are done to perfection.

more Recent Ratings

80 78% Poor Things (2023) - Rated 08 Mar 2024
80 78% Perfect Days (2023) - Rated 24 Dec 2023
85 88% Puss in Boots: The Last Wish (2022) - Rated 17 Mar 2023
85 88% Cinema Paradiso (1988) - Rated 24 Feb 2023
70 54% The Founder (2016) - Rated 24 Feb 2023
73 61% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 24 Feb 2023
80 78% The Chaser (2008) - Rated 10 Jan 2023
80 78% Princess Mononoke (1997) - Rated 10 Jan 2023
90 95% Triangle of Sadness (2022) - Rated 14 Nov 2022
75 65% Fearless (2006) - Rated 15 Sep 2022