Crazy Celt

crazy_celt
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2007
Location: Puyallup, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 46% Evan Almighty (2007) - Rated 25 Nov 2007
85 56% Twelve O'Clock High (1949) - Rated 25 Nov 2007
60 8% Fiddler on the Roof (1971) - Rated 21 Nov 2007
75 24% The Red Violin (1998) - Rated 21 Nov 2007
90 77% Ice Age (2002) - Rated 21 Nov 2007
40 1% Panic Room (2002) - Rated 21 Nov 2007
80 36% Million Dollar Baby (2004) - Rated 21 Nov 2007
50 3% Deep Impact (1998) - Rated 21 Nov 2007
91 86% The Wind That Shakes the Barley (2006) - Rated 21 Nov 2007
89 69% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 21 Nov 2007