Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Cristoffer

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Jul 17, 2020

Location: Sweden

more Recent Ratings
Check out Cristoffer's...
87 84% The Fifth Element (1997) - Jul 17, 2020
89 93% Gladiator (2000) - Jul 17, 2020
83 54% Lost in Translation (2003) - Jul 17, 2020
83 54% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Jul 17, 2020
75 25% Event Horizon (1997) - Jul 17, 2020
95 97% Spirited Away (2001) - Jul 17, 2020
87 84% Apocalypse Now (1979) - Jul 17, 2020
85 68% The Revenant (2015) - Jul 17, 2020
85 68% The Matrix (1999) - Jul 17, 2020
85 68% Casino Royale (2006) - Jul 17, 2020