CriticFran

criticfran
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Planet of the Apes (2001) - Rated 06 Sep 2013
65 7% The Terminator (1984) - Rated 06 Sep 2013
80 57% Battlestar Galactica (2003) - Rated 06 Sep 2013
70 17% The Jetsons Meet the Flintstones (1987) - Rated 06 Sep 2013
70 17% Mad Max (1979) - Rated 06 Sep 2013
80 57% John Carter (2012) - Rated 06 Sep 2013
90 88% Spider-Man (2002) - Rated 06 Sep 2013
70 17% Honey I Blew Up the Kid (1992) - Rated 06 Sep 2013
70 17% Spider-Man 3 (2007) - Rated 06 Sep 2013
80 57% The Avengers (2012) - Rated 06 Sep 2013