Critickinna

critickinna
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2020
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 33% Billy Elliot (2000) - Rated 16 Feb 2020
50 18% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 16 Feb 2020
40 9% Dumb and Dumber (1994) - Rated 16 Feb 2020
80 68% The Hangover Part II (2011) - Rated 16 Feb 2020
90 85% The Little Mermaid (1989) - Rated 16 Feb 2020
70 46% Up in the Air (2009) - Rated 16 Feb 2020
60 33% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 16 Feb 2020
50 18% Home Alone (1990) - Rated 16 Feb 2020
80 68% The Prestige (2006) - Rated 16 Feb 2020
80 68% Call Me by Your Name (2017) - Rated 16 Feb 2020