Critickisize

critickisize
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2019
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 76% Blade Runner (1982) - Rated 19 Oct 2019
73 39% 300 (2007) - Rated 19 Oct 2019
78 56% Casino (1995) - Rated 19 Oct 2019
56 17% Troy (2004) - Rated 19 Oct 2019
84 81% Point Break (1991) - Rated 19 Oct 2019
81 67% American History X (1998) - Rated 19 Oct 2019
63 23% The Last King of Scotland (2006) - Rated 19 Oct 2019
78 56% Hannibal (2001) - Rated 19 Oct 2019
38 1% George of the Jungle (1997) - Rated 19 Oct 2019
85 86% The Abyss (1989) - Rated 19 Oct 2019