Critik4l

critik4l
Movie Buff - 270 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: We all watch yet we do not see

more Recent Ratings

74 47% Goodnight Mommy (2015) - Rated 03 Oct 2021
76 60% Censor (2021) - Rated 03 Oct 2021
74 47% Gi-eok-ui Bam (2017) - Rated 03 Oct 2021
80 74% American Hustle (2013) - Rated 02 Oct 2021
88 95% Suspiria (2018) - Rated 02 Oct 2021
80 74% The House That Jack Built (2018) - Rated 02 Oct 2021
69 27% Julia's Eyes (2010) - Rated 02 Oct 2021
79 67% Big Mouth (2017) - Rated 17 Mar 2019
74 47% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 17 Mar 2019
70 30% Cam (2018) - Rated 17 Mar 2019