CritikerIC

critikeric
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 0% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 29 Nov 2020
80 0% Watchmen (2009) - Rated 29 Nov 2020
80 0% Joker (2019) - Rated 29 Nov 2020
80 0% The Purge: Election Year (2016) - Rated 29 Nov 2020
80 0% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 29 Nov 2020
80 0% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 29 Nov 2020
85 0% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 29 Nov 2020
90 0% Avengers: Endgame (2019) - Rated 29 Nov 2020
90 0% Inception (2010) - Rated 29 Nov 2020
90 0% Fight Club (1999) - Rated 29 Nov 2020