Crocography

crocography
Movie Buff - 307 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Toronto, Canada, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 68% I Saw the Devil (2010) - Rated 14 Feb 2012
84 81% Creature Comforts (1989) - Rated 14 Feb 2012
74 50% Quantum of Solace (2008) - Rated 14 Feb 2012
74 50% The Rock (1996) - Rated 14 Feb 2012
82 72% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 14 Feb 2012
76 55% The Truman Show (1998) - Rated 14 Feb 2012
86 88% The Wrestler (2008) - Rated 14 Feb 2012
93 97% A Christmas Carol (1951) - Rated 14 Feb 2012
86 88% The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 14 Feb 2012
91 94% Delicatessen (1991) - Rated 14 Feb 2012