Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Croctopus

Cinema Addict - 1319 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2019

Location: Germany

more Recent Ratings
Check out Croctopus's...
50 23% Godzilla vs. Kong (2021) - May 10, 2021
50 23% Debt Collectors (2020) - May 10, 2021
50 23% Raya and the Last Dragon (2021) - May 10, 2021
60 45% Kwaidan (1964) - May 10, 2021
30 6% War on Everyone (2016) - May 10, 2021
60 45% Nomadland (2020) - May 10, 2021
50 23% Top Secret! (1984) - May 10, 2021
69 61% Mortal Kombat (2021) - May 10, 2021
51 30% Captain Fantastic (2016) - May 10, 2021
62 56% Cocoon (1985) - May 10, 2021