Croysants

croysants
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2018
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 28% Pineapple Express (2008) - Rated 09 Jan 2018
88 55% Closer (2004) - Rated 09 Jan 2018
82 39% Elephant (2003) - Rated 09 Jan 2018
95 78% Battle Royale (2000) - Rated 09 Jan 2018
40 7% Monsters University (2013) - Rated 09 Jan 2018
100 92% Cast Away (2000) - Rated 09 Jan 2018
85 47% Arrival (2016) - Rated 09 Jan 2018
70 21% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 09 Jan 2018
80 34% Crash (2005) - Rated 09 Jan 2018
85 47% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 09 Jan 2018