Crudelis

crudelis
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm here looking for something good to watch.

more Recent Ratings

85 69% Paths of Glory (1957) - Rated 08 Jun 2016
90 95% Taxi Driver (1976) - Rated 08 Jun 2016
80 49% Insidious (2010) - Rated 07 Jun 2016
80 49% High Noon (1952) - Rated 06 Jun 2016
65 9% Unforgiven (1992) - Rated 06 Jun 2016
75 28% Oculus (2014) - Rated 05 Jun 2016
70 14% The Pact (2012) - Rated 05 Jun 2016
40 3% Stage Fright (2014) - Rated 04 Jun 2016
40 3% Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Rated 04 Jun 2016
86 80% Tombstone (1993) - Rated 04 Jun 2016