Crystal.eyj

crystaleyj
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 60% The Squid and the Whale (2005) - Rated 05 Jan 2018
87 79% Creep 2 (2017) - Rated 31 Dec 2017
83 64% Blue Jasmine (2013) - Rated 31 Dec 2017
74 28% Tangerine (2015) - Rated 31 Dec 2017
76 34% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Rated 31 Dec 2017
80 50% Creep (2014) - Rated 31 Dec 2017
68 19% The Circle (2017) - Rated 31 Dec 2017
15 0% Jim & Andy: The Great Beyond (2017) - Rated 31 Dec 2017
80 50% A Serbian Film (2010) - Rated 28 Oct 2017
73 25% Shame (2011) - Rated 28 Oct 2017