CurvyLady

curvylady
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like independent films, horror movies, dark themes, and character driven films with good acting and dialogue.

more Recent Ratings

90 55% Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Oct 2017
93 69% The Bad Batch (2016) - Rated 03 Oct 2017
91 62% Red State (2011) - Rated 28 Sep 2017
89 47% The Midnight Meat Train (2008) - Rated 28 Sep 2017
93 69% Puncture (2011) - Rated 28 Sep 2017
88 40% White Bird in a Blizzard (2014) - Rated 28 Sep 2017
95 82% All Good Things (2010) - Rated 28 Sep 2017
90 55% Disconnect (2013) - Rated 28 Sep 2017
90 55% The Woodsman (2004) - Rated 28 Sep 2017
88 40% Savages (2012) - Rated 28 Sep 2017