CynthiaG

cynthiag
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I did not vote for Trump.

more Recent Ratings

88 64% Love & Friendship (2016) - Rated 29 Nov 2017
100 97% Moonlight (2016) - Rated 28 Nov 2017
35 6% La La Land (2016) - Rated 28 Nov 2017
95 87% Metropolis (1927) - Rated 28 Nov 2017
90 75% Lady Bird (2017) - Rated 28 Nov 2017
62 19% Schindler's List (1993) - Rated 28 Nov 2017
100 97% Phoenix (2014) - Rated 28 Nov 2017
88 64% Life of Brian (1979) - Rated 28 Nov 2017
65 26% Suits (2011) - Rated 28 Nov 2017
56 14% The Blacklist (2013) - Rated 28 Nov 2017